PROJEKTO VALDYMAS

Atliekame projekto valdymo ir projekto vadovo (PV) funkcijas, bei Statinio informacinio modeliavimo (BIM) vadovo/koordinatoriaus funkcijas. Galime įgyvendinti Jūsų projektą nuo idėjos vystymo, priešprojektinių pasiūlymų iki techninio ir darbo projektų.

KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS

Atliekame visų tipų konstrukcijų projektavimo darbus:

  • Tender stadija (preliminarūs konkursiniai konstrukcijų kiekiai);
  • Variantinis konstrukcinių schemų palyginimas;
  • Techniniai projektai;
  • Darbo projektai;
  • Metalo konstrukcijų gamyklinė detalizacija;
  • Surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų gamyklinė detalizacija.

KONSTRUKCIJŲ OPTIMIZAVIMAS

Dažname projekte galima surasti didelių rezervų konstrukcijų opimizavimui. Žinant, kad konstrukcijų dalies kaina sudaro bene pusę projekto kainos, todėl optimizuojant konstrukcijas galima sutaupyti nemažą dalį projekto biudžeto. Atlikus gilesnes analizes galime pasiūlyti kelis galimus konstrukcijų optimizacijos variantus, tiek medžiagų sutaupymo, tiek ir statybos optimizavimo, bei gamybos požiūriu. Jeigu norite įvertinti savo projektą parašykite mums ir mes būtinai Jums patarsime ir padėsime!

BIM – STATINIO INFORMACINIS MODELIAVIMAS

Inovatyvios technologijos jau yra užprogramuotos mūsų įmonės pavadinime – „Inovatyvūs projektavimo sprendimai“, todėl visuose savo veiklos etapuose naudojame ir raginame kitus naudoti pažangią statinio informacinio modeliavimo (BIM) metodologiją, bei ją palaikančią programinę įrangą. Visi mūsų projektai atliekami BIM aplinkoje, todėl Jums projekto eigoje pateiksime kuriamą statinio informacinį modelį, bei poreikiui esant projekto pabaigoje modelį pakoreguosime, kad jis atitiktų esamą situaciją (AS-BUILT).

KONSULTAVIMAS

Konsultuojame visais su projekto rengimu susijusiais klausimais. Norite pradėti naują projektą? Norite gauti nepriklausomą turimo projekto įvertinimą? Norite žinoti apie galimybę optimizuoti turimą projektą ir sutaupyti? Norite renovuoti, rekonstruoti ar nugriauti esamą pastatą? Susisiekime, mes būtinai jums padėsime rasti sprendimą!